Wysokie DIY: Jak zrobić pudełko na przechowywanie marihuany

Jako konsument konopi indyjskich musisz koniecznie posiadać skrytkę, aby bezpiecznie i w zorganizowany sposób przechowywać swoje konopie indyjskie (i inne akcesoria do palenia).

Co należy rozważyć przed wykonaniem własnego pudełka na konopie indyjskie?

Teraz zabierzmy się do pracy i stwórzmy Twoje pudełko na konopie indyjskie w oparciu o Twoje potrzeby.

Materiały potrzebne do stworzenia pudełka na przechowywanie konopi indyjskich

Krok 1: Zdobądź swoje pudełko

Przed uderzeniem w sklepach po pudełko na skrytki, należy rozważyć, ile miejsca masz dostępne dla swojego pudełka na skrytki. Zmierz wymiary otwartej przestrzeni, a także weź pod uwagę ilość marihuany, którą chcesz przechowywać w swoim pudełku.

Image Courtesy of www.themarijuanavape.com

Udaj się do odpowiedniego sklepu z taśmą mierniczą w ręku (i swoimi wymiarami w głowie), aby znaleźć pudełko o odpowiednim rozmiarze.

Krok 2: Zdobądź potrzebne materiały

Kup materiały, które będą potrzebne do stworzenia pudełka na schowki. Zapoznaj się z naszą sugerowaną listą materiałów. Należy pamiętać, że nie jest konieczne, aby kupić wszystkie materiały wymienione powyżej.

Krok 3: Stwórz przegródki w swoim pudełku

Jeśli jesteś hobbystą stolarki, możesz chcieć stworzyć przegródki w swoim pudełku, jeśli twoje pudełko nie ma przegródek już wbudowanych.

Image Courtesy of www.jimenezphoto.com

Przegródki są świetne do przechowywania akcesoriów związanych z paleniem. Możesz użyć mniejszych przegródek na jointy i kwiaty, a większych na fajki i inne większe przedmioty.

Krok 4: Wyłóż wnętrze pudełka materiałem

Krok 5: Praca nad zewnętrzną stroną pudełka

Krok 6: Wykonanie zamków do pudełka

Konieczne jest stworzenie zamka do pudełka, aby jego zawartość była bezpieczna, gdy jesteś poza domem, lub aby uniemożliwić dzieciom manipulowanie przy pudełku.

Teraz udało Ci się stworzyć piękne pudełko na konopie indyjskie z unikalnym wzorem. Idealnie byłoby, gdybyś zaopatrzył swoje pudełko na konopie w kłódkę, aby uniemożliwić dostęp do niego niewłaściwym osobom.

Pudełka blaszane

Pudełka blaszane również świetnie nadają się na skrytki. Oto kilka zalet i wad dotyczących używania blaszanego pudełka.

Plusy

Wady

Jeśli jednak chcesz kupić pudełko na skrytki bez przechodzenia przez stres związany z majsterkowaniem, istnieje wielu producentów, od których możesz kupić swoje pudełko na skrytki.

Przed zakupem pudełka na skrytki należy rozważyć funkcje, które chcesz, aby pudełko miało. Oto kilka kluczowych cech, które możesz chcieć rozważyć

Wnioski

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie stolarki, aby zbudować pudełko na konopie. Dzięki temu przewodnikowi i materiałom wymienionym powyżej możesz mieć pięknie wykonaną skrytkę dla siebie.

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds