Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy legalizacji, Kanado! Oto 5 sposobów na zwiększenie swojego haju.

Spójrzmy prawdzie w oczy, starasz się uzyskać absolutny blask. Tutaj w Higher Mentality zebraliśmy razem listę pięciu potencjalnych sposobów na uzyskanie lepszego haju.

1: Zjedz mango

Tak, czytasz to dobrze. Istnieje pewne naukowe poparcie, że mango może dać ci lepszy haj. Mango zawiera związek zwany myrcene terpenes. Związek ten może pomóc THC szybciej przedostać się przez barierę krew-mózg; Około 40% skrócenie czasu. Podczas palenia, czas ten zaczyna się od siedmiu sekund i jest zredukowany do czterech sekund.

To twierdzenie jest jednak popierane głównie przez blogerów. Tak więc, nie jest to najbardziej naukowe z twierdzeń. Podstawową zasadą jest to, że należy jeść mango około godzinę przed paleniem. Wielu twierdzi, że dostają bardziej euforyczny haj. Inni twierdzą, że jedzenie mango wcześniej powstrzymuje ich przed dostaniem munchies. Ilość mango i to, kiedy powinno się je jeść, zależy od typu ciała danej osoby i od tego, jak szybko ktoś metabolizuje swoje jedzenie. Jeśli jesteś zainteresowany, a następnie zaopatrzyć się w mango i zacząć eksperymentować dla siebie. Możesz nawet spróbować spożywać je w tym samym czasie poprzez smoothie.

2: Cut your weed don't grind it

Teraz to może być bardziej spisek niż cokolwiek innego. Jednak wielu ludzi wierzy, że przez mielenie zioło, szlifować źródła żywicy z pączka. To może potencjalnie sprawić, że Twoja miska/łącznik będą mniej mocne. Niektórzy zalecają użycie ostrych nożyczek, aby pociąć pączek na drobne kawałki. Może to być bardziej czasochłonne, a twój haj może być tylko umiarkowanie lepszy. Cięcie bud nigdy nie będzie tak drobne, jak ładnie zapakowana miska kiefu, więc dla niektórych młynek może być nadal Twoją rzeczą.

3: Palenie po treningu

Wiele osób zgłosiło uczucie zwiększonego haju, jeśli palili po treningu. Wyobraź sobie mieszankę haju biegacza i haju z zioła.

Inną korzyścią jest to, że może rozluźnić mięśnie po ciężkim treningu. Najczęstszym sposobem leczenia bolesności mięśni o opóźnionym początku (DOMS) są niesteroidowe leki przeciwzapalne (NSAIDS). Przewlekłe stosowanie tego leku wiąże się z wieloma zagrożeniami. CBD jest sprawdzonym środkiem przeciwzapalnym, a także posiada właściwości przeciwbólowe. Firmy takie jak Biosteel są obecnie w trakcie tworzenia napojów sportowych z dodatkiem CBD.

4: Odpowiednio przechowuj swoje zioło

Wiele osób nie zawraca sobie głowy zdobyciem odpowiedniego pojemnika do przechowywania zioła. Dla tych, którzy nadal muszą ukrywać swoje używanie marihuany, przynajmniej masz wymówkę. Nieprawidłowe przechowywanie zioła może zrujnować jego moc. Plastikowe pojemniki mogą przewodzić prąd. co spowoduje usmażenie bogatych w THC trichomów na twoich kwiatach. Zalecane są szklane lub stalowe słoiki. Wybór odpowiedniego pojemnika Stash może być trudny, więc tutaj jest link abyś mógł ulepszyć swój styl życia związany z marihuaną.

5: Prawidłowe skręcanie jointów

Prawidłowo skręcony joint będzie palił się równomiernie. Prawidłowe skręcanie jointa może zająć trochę więcej czasu, ale kiedy robi się to dobrze, dobry joint może rozświetlić Twoją noc. Upewnij się, że usunąłeś wszystkie łodygi i nasiona oraz zmieliłeś (lub pociąłeś... pamiętasz?) swoje ziele tak drobno, jak to tylko możliwe. Możesz łatwo nauczyć się skręcać jointa online. Niektórzy ludzie mogą nie urodzić się z rękami klasy światowej. Niektóre inne opcje obejmują zakup pre-rolled joints, lub kupno wstępnie zwinięte stożki. Pre-rolls można kupić w szerokiej gamie szczepów. Jedna z zalet legalnej marihuany... zapewnia konsumentom korzyści, których ich stary facet na rogu nigdy nie miał.

Szczęśliwego palenia!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds