Medytacja i ćwiczenia z konopiami indyjskimi z modlitwą hebrajską | Mindful Mary

Medytacja i marihuana mogą być potężnym połączeniem aktywującym ostrość umysłu.

Korzyści płynące z połączenia modlitwy, medytacji i marihuany były od dawna wykorzystywane przez szamanów i starożytne cywilizacje. W XXI wieku, możemy uzyskać dostęp do niektórych z tych starożytnych praktyk poprzez ożywienie hymnów i modlitw, aby wykorzystać aktywację w naszym własnym życiu.

Dla tego ćwiczenia, hebrajska modlitwa brzmi: "Yehi ratzon sheyihye li lirefuah", co oznacza: "Niech będzie Twoją wolą, że to prowadzi do mojego uzdrowienia".

Istnieje wiele błogosławieństw i modlitw, które są korzystne dla twojego doświadczenia z marihuaną. Modlitwa jest tylko jedną z wielu, która pomaga wyrównać czakry do stanu uważności. To połączenie pomoże wysyłać energię i otrzymywać ją z powrotem. Z tego powodu, najlepiej jest to robić w samotności, w domu, lub w cichym miejscu na łonie natury.

Ta koncepcja modlitwy zapewni przestrzeń dla oświecenia i może pomóc ci odpowiedzieć na niektóre pytania dotyczące twojego własnego życia.

Świadoma praktyka medytacji i marihuany

przez Crosswalk

CO ROBIĆ:

 1. Skup się na uczuciach w swoim sercu po wypaleniu marihuany.
 2. Następnie zanotuj, jak się czujesz z chwili na chwilę. W ten sposób powoli wprowadzisz się w stan świadomości.
 3. Zobacz jak to wpływa na Twój nastrój i wzorce, które wzmacniają Twoje tryby.
 4. Skup się głęboko w swoim sercu i znajdź te wzorce bez mówienia o nich lub omawiania ich. Po prostu zwróć uwagę na te świadome i podświadome uczucia.
 5. Podczas gdy ty skupiasz się na sercu, próbujesz stawiać intencję za jakaś te uczuciami lub wzorcami które mogą zdarzać się.
 6. Teraz spróbuj rozszerzyć te uczucia poprzez medytację i konopie. Są to tak zwane portale energii. Znane również jako czakry.

PODĄŻAJĄC ZA KROKAMI:

 1. Po pierwsze, zacznij od skupienia się na szczycie głowy. Postaraj się opisać słowami lub uczuciami haj, który tam jest. Ten haj i połączenie będą miały naturalne wibracje w naszej świadomości. Dzieje się tak dzięki mocy systemu endokannabinoidowego.
 2. Po drugie, podejmij działania, jakie wiadomości pojawiają się obecnie w Twoim umyśle. Dla jednych może to być stresujące, dla innych budzące.
 3. Po trzecie, spróbuj zestroić umysł ze świadomością swojej duszy i postaraj się, aby było to stałe połączenie. Jest to medytacja rozszerzająca świadomość, znana jako "właściwe zestrojenie".
 4. Po czwarte, kontynuując palenie, postaraj się stworzyć naturalne otoczenie. Zestrój swoją duszę i ducha z drzewami, zwierzętami, roślinami, wszystkimi rzeczami, które czynią nas silniejszymi jako jedność.
 5. Następnie, to połączenie stworzy poziom wrażliwości i może pojawić się uczucie połączenia z Ziemią. Może to wywołać uczucie empatii. Na tym etapie może się okazać, że wpadasz w numer 8. W takim przypadku kontynuuj z powrotem od 8.
 6. Po zakończeniu, dym pozwoli na silne przypływy energii i euforii. Jest to zestrojenie z ziemską świadomością, lub tym, co literatura WMS nazywa "Umysłem Ziemi".
 7. Na koniec postaraj się, aby twój haj był transmitowany do otaczających cię obszarów. Wzmacnia to Twoją uwagę. Jeśli Twoje intencje są jasne i bezpośrednie, możesz poczuć lekkie mrowienie.
 8. Te mrowienia będą spowodowane przez wibracje z innych energii i odwzajemnią uczucia z powrotem do Ciebie. Jak ludzie mówią energia ty stawiasz out, ty dostajesz z powrotem.
 9. Na koniec zostań z naenergetyzowanym połączeniem buzz. Szukaj swoich intencji, odpowiedzi i potrzeb.
 10. Nie zapomnij podziękować bogom i boginiom za swój dym!
0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds