Medyczne pudełko na skrytki - historia skrytek

Moja skrytka medyczna

"Nie poznałbyś tego, patrząc na moje pudełko z medyczną marihuaną, ale jestem jedną z najbardziej niezorganizowanych osób na zachodniej półkuli. Dopiero niedawno, po otrzymaniu karty medycznej marihuany od NamasteMD, zacząłem poważnie myśleć o moim schowku. Jak widzicie, mam nie jedno, ale dwa pudełka Pelikana. Nie nadają się one do transportu do kumpla, ale to nie szkodzi, bo i tak jestem raczej samotnym palaczem.

Moja medycyna i marka

Nie wiem dlaczego, ale karta medycznej marihuany zmieniła sposób, w jaki patrzę na moje życie z konopiami. Zamienienie mojej starej torby na zakupy wypełnionej plastikowymi pojemnikami na to pudełko z medycznym zapasem zmusiło mnie w pewien sposób do zmiany biegu. Może to słowo "medycyna" sprawia, że mój stash jest nieco poważniejszy, a może nawet bardziej "dorosły". Niezależnie od powodu, czuję się teraz lepiej. Niedawno usłyszałem od Russella Branda, że "twoje zewnętrzne otoczenie jest bezpośrednim odzwierciedleniem twojego wewnętrznego stanu psychicznego", a ja wziąłem to sobie do serca i nie mogłem się z tym bardziej zgodzić.

Tak więc tak, myślę, że to połączenie karty medycznej i mądrości pana Branda pomogło mi uczynić mnie mniejszą katastrofą.Nigdy bym nie pomyślał o tak zorganizowanym medycznym pudełku i konfiguracji bez niego.

Teraz patrzę na palenie bardziej jak na dozowanie, a nie jak na ćpanie dla samego ćpania. Wiem, że to tylko medyczna skrytka, ale nie zapominajmy o mądrości Russella. Ten człowiek przeszedł długą drogę od swojego chaotycznego i kontrowersyjnego początku w branży rozrywkowej. On i ja dzielimy pewne cechy podobne do katastrofy.

Pudełko w pudełku - Stash-ception

Wracając do medycznego pudełka.

Jak widać na zdjęciach, udało mi się zmieścić mniejszą drewnianą skrzynkę w obrębie medycznego pudełka stash. Albo, jak to lubi nazywać moja dziewczyna, "stash-ception". Uważam, że jest to najlepszy sposób na utrzymanie świeżości i porządku w moich różnych odmianach, a także nieco bardziej dyskretny w przypadku, gdyby ktoś otworzył główne pudełko.

W środku znajdziecie również garść młynków. "Dlaczego tak wiele młynków?!" Dobre pytanie! Odpowiedź jest prosta. Lubię trzymać pewne młynki dla konkretnych odmian, aby uniknąć zanieczyszczenia krzyżowego. Ten palacz, który jeszcze kilka miesięcy temu używał starej torby na zakupy, teraz martwi się o zmieszanie Super Silver Haze z jego Pacific Blue. Fajnie jest ewoluować, a ten medyczny schowek jest częścią mojej ewolucji jako konsumenta marihuany i jako człowieka w ogóle.

Większość entuzjastów marihuany ma w swoim życiu specjalny pojemnik, taki jak to pudełko z zamkiem! Jest to pojemnik, w którym przechowuje się wiele rzeczy bliskich i drogich ich sercu. Papierosy, młynki, filtry i wiele więcej. Skrzynka stonera

może wiele powiedzieć o jego właścicielu. Czy jest duże? Małe? Brudny? Czysta? Uporządkowane? A może niechlujny? A co z historią, która się za tym kryje?

W Stash Story

staramy się ujawnić osobiste akcenty związane z wyborem miejsca do przechowywania ziół. Twoja skrytka może być prezentem, odkryciem lub objawieniem. Ale my chcemy to zobaczyć!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds