Malowanie z Boobem Rossem jest jak pieczony Bob Ross Remix

Usiądź, zrób sobie przerwę. Maluj z Boob Rossem, remiksem Boba Rossa, który się upiekł.

Kiedy połączysz radość malowania i błogość cycków, otrzymasz podniecające doświadczenie nauki na kamerze z udziałem jedynej w swoim rodzaju Boob Ross. Możecie przestać mrużyć oczy i zastanawiać się, bo dobrze przeczytaliście. Boob Ross to jej imię, a naćpanie się do malowania arcydzieł to jej gra.

Oto remix Boba Rossa, na który wszyscy czekali, i to tylko na HigherMentality.com.

Kim jest Boob Ross?

Boob Ross (Sasha) to rosyjsko-kanadyjska artystka i osobowość ekranowa znana z tutoriali malarskich. Jej program, "Painting with Boob Ross", jest jak remiks Boba Rossa, tylko z trawką, winem i szerszymi uśmiechami. Na Instagramie posługuje się pseudonimem Sashaforfucksake, a na Etsy prowadzi sklep "Peculiar Art", w którym sprzedaje swoje obrazy i prace.

Na Youtube opisuje siebie jako:

"po prostu kobieta próbująca malować".

Możesz sprawdzić jej dzieła sztuki tutaj

Boob Ross Gets Busy with It

W tym odcinku "Painting With Boob Ross", pani Ross przyszła przygotowana z planem malowania, ale marihuana, którą paliła przed nagraniem miała... inne plany.

"W dzisiejszym odcinku, będziemy....ummmm...Nawet nie sądzę, że mam plan, aby być prawdziwym...Czuję się jakbym zrobił.... a teraz nie..."

Cóż, ona jest na zachodzie, a pączek BC jest znany z tego, że jest całkiem mocny. Zapomnienie o planie nie powstrzymało jej od kontynuowania swoich pociągnięć. Nic nie powstrzyma Boob Ross!

Z gracją jak zawsze, Ross wyjaśnia nam, że będzie bazgrolić. Są dwie rzeczy na tej planecie, które możemy bezpiecznie powiedzieć, że wszyscy robią. Każdy robi kupę. I wszyscy bazgrolą. Niektórzy z nas robią obie na raz, ale to nie ten rodzaj wideo.

Mamy nadzieję, że nie namierzycie swoich obrazów, bo Boob Ross dostanie MAD,

Jak zwykle "tylko frajerzy namierzają swoje obrazy zanim je namalują, więc zaczynajmy!".

Boob Ross jest filozofem XXI wieku.

"Referencja jest jak lustro w świecie artysty, po prostu musisz na nią spojrzeć od czasu do czasu".

I z tym, przeszła do swoich bazgrołów, coś, co robi tak długo, jak długo jest na tej planecie. Mówiąc o tym, jak cool jest ta planeta?! Tak niedoceniana jest ta nasza planeta.

"Oto jak wyobrażam sobie serce, czarne i puste..."

Boob Ross doodled z ciemnego miejsca, gdzie większość jej poczucie humoru znajduje dom. Decydując się na malowanie wyłącznie na czarno, jej bazgroły mają monotonną misję z biletem w jedną stronę do świata podziemnego. Mówi się, że Hades absolutnie uwielbia jej pracę. Tylko pani Ross potrafi narysować serce i wypowiedzieć te słowa w lekki sposób. Ależ to czarujące!

W końcu jej czarno-biały obraz nie pozostawił jej satysfakcji, co w sumie sprawia, że lepiej spędza się czas. Nie traktuje siebie poważnie i to jej się udaje. Możliwość obserwowania tak utalentowanej artystki z opuszczoną gardą jest czymś wyjątkowym. To dzieło może nigdy nie ujrzy światła dziennego w Luwrze, ale sam proces jest na wagę złota.

"Kiedy obracasz swój obraz na boki, oznacza to, że jesteś na dobrej drodze, a kiedy obraz przestaje mieć dla ciebie sens, oznacza to, że skończyłeś".

I tak po prostu, była skończona. Kolejny obraz Booba Rossa, który z dumą będzie eksponowany w Luwrze. I kolejny remix Boba Rossa zrobiony dokładnie tak, jak trzeba.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds