Czy palenie marihuany jest wyłącznikiem czy włącznikiem dla potencjalnych partnerów? Oto moja #HighOpinion

Czy masz w dupie to, że kogoś odrzuca fakt, że palisz marihuanę? Niektórzy ludzie są tak uwikłani w "obraz stonera", kogoś kto całymi dniami wyrywa bonga, zamknięty w pokoju i naćpany przy muzyce Boba Marleya. Wielu powiedziałoby, że bycie "Stonerem" jest kojarzone z byciem brudnym, ospałym i leniwym. Nie, palenie marihuany to coś więcej niż tylko palenie rośliny; to styl życia... to doświadczenie... to lekarstwo dostarczane przez Matkę Naturę, które leczy miliony ludzi każdego dnia. Jeśli ktoś, z kim chciałbyś się umówić, osądza cię za palenie marihuany, masz dwie możliwości: albo przedstawisz mu korzyści płynące z marihuany i powody, dla których palisz... albo wyrzuć go na zbity pysk!

Palenie marihuany to coś więcej niż tylko estetyczny wygląd. Niezależnie od tego, czy ktoś twierdzi, że pali w celach rekreacyjnych czy leczniczych, wszyscy spożywamy mary jane z jakiegoś powodu. Aby się zrelaksować, złagodzić nasze lęki i frustracje życiowe, zrobić sobie przerwę na refleksję, złagodzić ból fizyczny/mentalny w naturalny sposób dzięki kojącym odmianom indica, aby zemdleć na dziewiątej chmurce.

Image Courtesy: https://ontheaside.com/lifestyle/rihanna-cannabis-weed-recepie/

Palenie marihuany z partnerem jest świetne! Zamiast po prostu Netflixa i "chillowania", naćpajmy się jak cholera i zacznijmy medytować, aby połączyć się ze sobą duchowo. Zacznijmy robić Rice Krispy edibles o 5 rano, bo nie możemy spać. A może dodamy trochę pikanterii, zapalimy kadzidełka szałwiowe i pomasujemy się olejkiem do masażu z THC.

Twoje dziecko jest zestresowane? Przygotuj gorącą kąpiel i wrzuć do niej kilka bomb kąpielowych CBD, aby się zrelaksować, podczas gdy ona będzie się moczyć w dobrych wibracjach.

Potrzebujesz trochę świeżego powietrza? Wybierz się na spacer nocą i znajdź fajne miejsce, aby oglądać migoczące gwiazdy, zapalając grubego spliffa dla siebie i swojej laski.

Mam niezłą wyobraźnię, co? Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to wszystko brzmi świetnie! Jest tak wiele kreatywnych sposobów, aby cieszyć się produktami z konopi z partnerem. Cieszenie się marihuaną z ukochaną osobą może zaprosić więcej intymności do waszego związku, podczas głębokich rozmów prowadzących do uzdrowienia, podczas bycia autentycznym sobą, zwłaszcza, gdy robi się to z premedytacją!

Image Courtesy: https://www.vix.com/en/relationships/527939/7-ways-cope-pot-smoking-partner-when-you-dont

Jeśli ktoś chce cię osądzić za palenie marihuany i przegapić te dope doświadczenia, to nie jest ten, boo! Tak jak w przypadku tindera musisz machnąć nimi w lewo jak Beyonce! Ale szczerze mówiąc, jeśli spotkam kogoś, kto nie używa produktów z konopi, ale nie przeszkadza mu, że palę różowy kush, to jest to dla mnie w porządku! Ale znając siebie, nadal starałbym się edukować ich na temat korzyści płynących z CBD i jego niepsychoaktywnych efektów leczniczych.

W każdym razie, dość o mnie, zobaczmy, co niektórzy mężczyźni i kobiety czują na temat konsumpcji marihuany, jeśli chodzi o randki. Czy jest to turn-off lub turn-on? Czytaj dalej, aby poznać ich opinie.

Opinie: czy palenie trawki jest włączające czy wyłączające

https://www.girlsaskguys.com/other/q47608-is-smoking-weed-turn-off-for-you

Teraz zobaczmy kilka statystyk:

Obraz: https://theblog.okcupid.com/weed-can-predict-the-course-of-your-relationship-b069125e9dbb

https://theblog.okcupid.com/weed-can-predict-the-course-of-your-relationship-b069125e9dbb

Jakie jest Twoje zdanie na temat potencjalnych partnerów palących marihuanę? Czy palisz, ale wolisz, żeby Twój partner nie palił? A może szukasz swojego wymarzonego cannababe, z którym mógłbyś się zwinąć? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds