Bubbler VS Bong: Kto wygrywa?

Bubbler vs. bonga to odwieczna rywalizacja, w której oba narzędzia

do palenia mają swoich oddanych zwolenników. Chociaż oba te narzędzia to fajki wodne, powodem, dla którego porównanie bubbler vs. bonga będzie trwało wiecznie jest to, że są one bardzo różne w sumie. Widzisz, to sprawia, że oba są potrzebne z różnych powodów, po prostu dlatego, że mają mnóstwo dużych i małych różnic.

Czym są bańki?

Porównanie bubbler vs. bonga zacznę od bubblerów. Bubbler jest tak naprawdę tworem pomiędzy suchą fajką a bongiem, jeśli weźmiemy pod uwagę rozmiar i siłę uderzenia. Jednak główna różnica między bubblerem a bongiem polega na tym, że ten pierwszy jest bliższy wyglądem i funkcją fajce niż bongu. Bubbler posiada ustnik, miseczkę, a czasem także gaźnik - bardzo podobny do suchych fajek, o których wspomniałem. Jest jednak jedna kluczowa różnica, która sprawia, że bubbler jest bubblerem, a nie suchą fajką, a jest nią fakt, że bubblery mają tylko stałe downstemy. To nie pozwala na ich czyszczenie

lub usunięcie.

Bubblery są zazwyczaj w stylu "Sherlock", gdzie nazwa pochodzi od podobieństwa do klasycznego typu fajki palonej przez Sherlocka Holmesa. W ostatnich latach wielu projektantów bubblerów uaktualniło ten wygląd do mniejszego bubblera, który przypomina bonga, ale tak naprawdę jest to mały złożony bubbler. I tu właśnie pojawia się całe zamieszanie i sprawa bubbler vs. bonga. Jednak korzyści z bubbler vs. bonga są bardzo różne. W rzeczywistości, są to kluczowe punkty, które sprawią, że zdecydujesz, czy pójdziesz z bubbler lub bonga na końcu i zakończyć "bubbler vs bonga" rzeczy.

Zalety baniaka

Wady bubblerów

Oczywiście, z wszystkich zobowiązań korzyści pochodzą w wątpliwość, więc w celu podjęcia właściwej decyzji w bubbler vs. bonga, tutaj są minusy pierwszego:

Bubbler Vs. Bong - charakterystyka tego drugiego

Jeśli chodzi o złożoność i prestiż (czytaj: będziesz bardziej elegancki używając bonga), bonga

są o poziom wyżej od baniaków. Mianowicie, bonga są pionowymi urządzeniami, które pod względem wyglądu i funkcjonalności idą w górę. Bong ma duży, długi ustnik, specjalną komorę na wodę i trzeba mieć oddzielną miskę z prądem, aby móc go używać. Chociaż bonga występują w wielu kształtach i rozmiarach oraz różnych odmianach, koncepcja ich budowy jest prawie taka sama dla każdego bonga.

Zalety bonga

Podejmując decyzję, czy wybrać bańkę czy bongo jako pierwsze narzędzie do palenia, powinieneś wiedzieć, że to drugie ma tyle samo korzyści co pierwsze, jeśli nie więcej. Jak już wspomniałem, są one różne, używane do różnych rzeczy, więc musisz znać swoje potrzeby, aby wybrać jeden z nich.

Wady bonga


0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds