5 wskazówek, które pozwolą Ci uzyskać większe i gładsze uderzenia z bonga

Niewiele osób na świecie jest w stanie przyjąć tak dużą dawkę z bonga. Istnieją jednak sposoby, aby uczynić to doświadczenie łagodniejszym.

Jest coś niesamowitego w braniu dużego bonga. Jeszcze lepiej jest, gdy po zaciągnięciu się nie musisz kaszleć. To właśnie małe rzeczy w życiu mogą być najbardziej satysfakcjonujące, prawda? Przedstawiamy wam kilka wskazówek, które pomogą wam uniknąć uszkodzenia płuc. Oto pięć sposobów na większe i przyjemniejsze hity z bonga.

Załaduj lód

Załaduj swój łapacz lodu lodem i ciesz się przyjemnym, gładkim i jedwabistym dymem. via Pin Art

Klasyczne rozwiązanie dla stonerów, dodanie dużej ilości lodu może znacznie ochłodzić nawet największe hity. Dzięki temu uderzenia z bonga będą mniej dotkliwe dla płuc, co pozwoli na głębszy wdech i mniejsze podrażnienia. Niektóre bonga są wyposażone w pojemnik na lód, co sprawia, że jest on idealny do użycia.

Dodaj sok z cytryny

Sok z cytryny pomaga utrzymać bongo w czystości i ładnie pachnie. via Grasscity

Kwasowość soku z cytryny nie tylko zapobiegnie gromadzeniu się osadów na szkle, ale także sprawi, że twoje mleczne zrywy będą o wiele przyjemniejsze.

Używaj popielniczki

Perkolatory do bonga to dodatek do fajki wodnej, którego zadaniem jest oczyszczenie i schłodzenie dymu przed uderzeniem. via Easy Vaporizer

Dodanie kolejnego stopnia filtracji wody sprawi, że Twój dym będzie dokładnie schłodzony. Popielnik zwiększa również powierzchnię fajki, dzięki czemu inhalacje są bardziej równomierne. Głównym powodem, dla którego wiele osób ma napady kaszlu po zaciągnięciu się bongiem, jest niewłaściwa filtracja.

Nawilżaj marihuanę

Sprawdź ten filmik, jak nawilżyć swoje zioło i przywrócić je do życia.

Weź głęboki oddech

Weź głęboki oddech przed zaciągnięciem się, a może się okazać, że łatwiej będzie ci się wdychać. via Cheat Sheet

Kilka dużych, DUŻYCH oddechów przed paleniem. To uczyni cuda dla odporności Twoich płuc. Twoje drogi oddechowe będą miały większą pojemność, kiedy weźmiesz tego dużego bonga. Dodatkowo, zwiększona powierzchnia płuc zapewni wchłonięcie jak największej ilości THC.

Jak przyjmować większe uderzenia z bonga?

Pochodzenie fajki wodnej, bonga, datuje się na Persję, o czym można przeczytać w książce Tobacco in History: The Cultures of Dependence. Była ona bardzo popularna na Bliskim Wschodzie i działała jako świetny związek, który sprawiał, że społeczne palenie tytoniu było zabawą. Jeśli interesujesz się kulturą konopi, z pewnością nurtuje cię odwieczny problem: Jak robić większe zrywy z bonga

?

Regulacja oddechu

Na początek, posiadanie dobrej kontroli nad płucami jest bardzo ważne. Przed wdychaniem tego dużego bonga, weź kilka głębokich oddechów z pomocą przepony. Kiedy płuca się otworzą, więcej tlenu zostanie do nich wpompowane, co sprawi, że trzymanie się w wielkim rozdarciu będzie o wiele łatwiejsze. Po zapaleniu papierosa sucha strużka spływająca do gardła często powoduje nieustanny kaszel. Miej pod ręką miętę, aby zwiększyć ślinotok i utrzymać gardło w wilgoci.

Skup się na wielkości miski

Jeśli zastanawiasz się, jak przyjmować większe uderzenia z bonga

, odpowiedzią jest wybór mniejszej miseczki. W przeciwieństwie do większych misek, mniejsze nie pozwalają na duży przepływ powietrza. W mniejszych miseczkach dym jest bardziej skoncentrowany, co pomaga ziołom lepiej się spalić i uzyskać długotrwały "haj". Po dużym zrywie, unikajcie picia alkoholu i weźcie kilka głębokich oddechów lub złapcie trochę świeżego targu.

Fun Fact: Urugwaj był pierwszym krajem, który zalegalizował marihuanę w 2013 roku. Są również gospodarzem wydarzenia zwanego Cannabis Cup gdzie ludzie uprawiający marihuanę rywalizują ze sobą.

Ostrożnie rozdrabniaj i pakuj

Pierwszym krokiem do uzyskania właściwego zerwania jest równomierne rozdrobnienie zioła za pomocą młynka do ziół. Kiedy zioło jest odpowiednio rozdrobnione, sprawia, że uderzenie jest gładsze. Kiedy pakujesz zioło, delikatnie wciśnij je w dół dyszy na doniczce. Nadmierne pakowanie może prowadzić do zablokowania przepływu powietrza, co nie pozwoli ziołom palić się równomiernie. Sztuczka polega na tym, że powinieneś zapakować dolną część lżejszą, a ku górze gęstszą. Więc, zapakuj go dobrze, ponieważ na pewno chcesz palić zioło, a nie popiół. Oto jak uzyskać większe uderzenia z bonga

.

Zabawny fakt: Pierwszą transakcją e-commerce była transakcja dotycząca trawki, w 1971 roku studenci Uniwersytetu Stanforda wykorzystali uniwersyteckie konta Arpanet w Laboratorium Sztucznej Inteligencji, aby handlować trawką.

Załaduj lód

Nadal zastanawiasz się, jak

wziąć większe hity z bonga? Twoje największe hity mogą być również najgorętsze. Dlatego łatwym rozwiązaniem problemu, jak przyjąć większe bonga, jest lód. Po prostu napełnij fajkę lodem. To sprawia, że wdychany dym jest mniej dotkliwy dla płuc. Pomaga w głębokiej inhalacji i zmniejsza podrażnienia. Oprócz lodu, można również użyć rurki z gliceryną. Rurka może być przechowywana w lodówce bez pękania lub rozszerzania i pomaga w uzyskaniu chłodniejszych zrywów głęboko w sesji.

Zabawny fakt: Według popularna nauka marihuana i chmiel, kwiat, który jest używany jako środek aromatyzujący w piwie, mają ten sam smak i zapach. Należą one również do tej samej rodziny botanicznej o nazwie Cannabaceae.

Więc następnym razem, kiedy będziesz w pętli, upewnij się, że oddychasz głęboko, aby wdychać duże zrywy z bonga.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds