10 Trippy Images That Will Make You Go Whaaaat?

Wszyscy patrzyliśmy kiedyś na trójwymiarowe obrazy i zastanawialiśmy się, co to jest!

Obrazy trippy są najlepszym przyjacielem i najgorszym wrogiem entuzjasty marihuany.

Z jednej strony, mogą one wzmocnić twój haj, sprawiając, że doświadczenie będzie jeszcze bardziej niezapomniane. Z drugiej strony, jedno spojrzenie na "zbyt trippy" obraz i koniec gry. Twoje oczy zostają poplamione, a resztę nocy spędzasz w traumatycznym stanie paniki i niedowierzania. Co właśnie zobaczyłeś? Czy ośmiornice naprawdę są na tyle inteligentne, żeby rozwiązać kostkę Rubixa?

Kwestionujesz samo swoje istnienie.

Właśnie temu ma służyć ta kuratorska selekcja obrazów. Jeśli jesteś na haju, doskonale. Za chwilę zagrasz w ruletkę.

Oto nasza selekcja ręcznie wybranych obrazów, które sprawią, że będziesz chciał zakwestionować ich kontekst, zrobić poważną podwójną minę, poszukać głębszego znaczenia, lub po prostu zostawić cię z myślą o tym, jak lub dlaczego istnieją.

"Ugh, Delete It."

Aby rozpocząć naszą imprezę trippy images, jest lis, jest pies, jest facet, który to wszystko sfilmował. Poznajcie Steve'a, prawdziwego operatora stojącego za animowanym filmem specjalnym Disneya Lis i pies. Spędził lata na budowaniu relacji roboczych ze zwierzętami do tego stopnia, że mogły one przekazywać informacje zwrotne na temat zdjęć, zapewniać kadrowanie ujęć i pomagać w programowaniu określonych ustawień kamery.

Go Go Gadget Head Rest

Mówią, że on nigdy nie śpi. Cóż, byli w błędzie. Hydraulik za dnia, czujny bojownik przestępczości w nocy. Człowiek GoGadget używa serii wydajnych i ekstrawaganckich zagłówków, aby osiągnąć maksymalny komfort i jasność. Problem w tym, że jego kapelusz ciągle zsuwa mu się z głowy.

Mercedes #MealPrep

Yo bro!!! Zyskujesz na energii? Cóż, teraz nie ma wymówki z tym wyjmowanym prepperem posiłków od Mercedesa. Przechowywać, uszczelnić, gotować i odjechać wszystko w jednym kroku. Trippy obrazy są wykonane w Niemczech.

Thomas już nigdy nie był taki sam po wizycie w "Do góry nogami".

Kiedy biedny Will Byers został wessany do góry nogami, całe miasto Hawkins poszło go szukać. W końcu go znaleźli, ale kiedy wrócił, nie był już taki sam. Wyglądał podobnie, mówił tym samym głosem, ale co jakiś czas wypluwał gigantyczne ślimaki do zlewu w domu swojej mamy. Thomasa, niestety, spotkał ten sam los...

"Przepraszam, czy ty mnie w ogóle słuchasz?"

Dobra, te nie są nawet trippy, ale jak to, dlaczego głowa tego reportera jest tak bardzo pochylona? To prawie przerażające, jakby wiedział, że umieściłem brzydkie szydełko mojej babci nad moim telewizorem z lat 70-tych. Nie zapominajmy o kaczkach f****$# na górze.

"Raisin Makers" czy "Grape Savers"?

Ledwie można powiedzieć, czy te małe ludziki nadmuchują winogrona, czy wysysają je do sucha dla zysku! Pomocy! NAFTA!

"Jeden z nas będzie musiał się zmienić, i nie będę to ja".

To jest całkowicie normalne Nie wiem, co jest nie tak z tym obrazem, zdecydowanie nie powinien być klasyfikowany w trippy images.

Witamy w Kanadzie, Bienvenue Au Canada

Pamiętacie te drewniane zestawy kolejowe, którymi bawiliśmy się jako dzieci. Tak, to były niezłe. Okazuje się, że Kanada też jest całkiem niezła. Tyle, że ich pieniądze pachną jak syrop klonowy, a ich piwo nie smakuje jak wate....wait a minute Kocham Kanadę. #LegalizeIt

GummyAncestry.com


Ahhh, drzewo genealogiczne. Prawdziwa migawka drogi przodków. W tym przypadku, patrzymy na kompletnie obłąkaną rodzinę dzieci Frankensteina z gumijagód. Ich części zostały zszyte z resztek kwasu żołądkowego i kropli podłogowych. Może i smakują tak samo, ale na pewno nie wyglądają tak samo.

Żaden człowiek nie jest wyspą... z wyjątkiem tego faceta

Nazywają to "Ziemią niczyją". Tam, gdzie ocean pacyficzny spotyka się z indyjskim i gdzie prądy morskie zderzają się, tworząc jedne z najwspanialszych naturalnych struktur w historii tej planety.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

Powiązane artykuły

Nasz partner

Ganja Farmer - wszelkiego rodzaju nasiona konopi i marihuany dostępne w sklepie internetowym, m.in.:

- nasiona feminizowane in

- nasiona feminizowane out

- autoflowering

- nasiona na sztuki

Barney's Farm Seeds